Vytvorte si vlastný nápoj s potlačou, ktorá má štýl!

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste svojim zákazníkom pri návšteve vo vašej firme ponúkli vlastný nápoj, na ktorom budete mať dokonca vlastnú potlač? Ak ešte nie, tak teraz je ten správny čas!

Nápoje s vlastnou potlačou sa pomaly, ale isto dostávajú do módy hlavne vo väčších firmách, na výstaviskách, ale aj na festivaloch a rôznych iných podujatiach. Propagácia formou nápoja s vlastnou potlačou je skvelá príležitosť, ako priblížiť vašu značku „smädným“ zákazníkom.

Ochutené nápoje pripravovali už starí Gréci a Rimania. Neskôr sa dostali do povedomia širokej mase ľudí a dnes môžete mať vlastný nápoj, na ktorom bude vaša značka aj vy!

Potrebujete svojho zákazníka dobiť energiou? Ponúknite mu váš vlastný energetický nápoj, alebo kávu v plechovke a on si túto pozornosť určite veľmi dobre zapamätá. Ak však chcete u klienta zabodovať na plnej čiare, určite mu ponúknite vlastné pivo, lahodné Prosecco, či dokonca višňový Cider. Nebude to síce najsilnejšie pivo na svete, ktoré má až 67,5°ale 12° pivo tiež určite poteší každého milovníka tohto zlatého moku. To všetko samozrejme s vlastnou potlačou podľa vašich predstáv.

Pitný režim je veľmi dôležitý hlavne v letným mesiacoch. Je dokázané, že už strata 2% vody z tela spôsobuje dehydratáciu, bolesti hlavy, malátnosť a poruchy sústredenia a koordinácie. Nenechajte preto svojich zákazníkov smädných a ponúknite im stolovú vodu s vlastnou potlačou v plastovej fľaši. Určite myslite aj na svojich kolegov a nechajte zopár fliaš v kancelárií a v spoločenských priestoroch, kde s veľkou pravdepodobnosťou zaujmú aj firemné návštevy.